پویانمایی حماسه یک دلاور ، شهید محمود کاوه

حماسۀ یک دلاور، سرگذشت رشادت‌های سردار شهید محمود کاوه از سرداران غیور سپاه پاسداران را درمنطقۀ کردستان بیان می‌کند.
این مجموعه، شرح زندگی و مبارزات شهید محمود کاوه، فرماندۀ تیپ ویژۀ شهدا در منطقه کردستان است که در سال ۱۳۶۱ طی عملیاتی موفق به پاکسازی گروهک‌ها و عناصر ضدانقلاب از منطقۀ جنگل آلواتان در محور پیرانشهر ـ سردشت شد.

شهید کاوه یکی ازجوان‌ترین فرماندهانی بود که هدایت جنگ ایران و عراق را به عهده گرفت. روزی که جنگ شروع شد او یک جوان ۱۹ ساله بود اما ۳ سال بعد، فرماندهی تیپ ویژۀ شهدا را عهده‌دار شد. تیپی که ازکلیدی‌ترین یگان‌های سپاه بود. رشادت‌ها وانجام عملیات خارق‌العاده توسط این تیپ با فرماندهی کاوه باعث شد به لشگر ویژه ارتقا یابد.

منبع توضیحات: NahalTV.ir

مشاهده

پویانمایی شجاعان

مجموعۀ شجاعان، رشادت ها و دلیری های یک گروه از خلبانان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تصویر می کشد که در مأموریت ها و عملیات مختلف دوران دفاع مقدس حضور داشتند.

قسمت های مختلف این مجموعه را میتوانید مشاهده نمایید.

مشاهده

پرنده طلایی

پرندۀ طلایی یک کبوتر آزاد به نام طوفان است که در پی یک جای مناسب برای زندگی، راه بسیار طولانی را طی کرده است. او از راه دوری می‌رسد و با «نقره»، «عمو دانا» و سایر کبوترهای شهر جدید، دوست می‌شود. شهر آنها را برای زندگی مناسب می‌یابد، غافل از اینکه دوستان جدیدش برخلاف نظر او، این شهر را محل مناسبی برای زندگی نمی‌دانند و قصد دارند آنجا را ترک کنند. چون نقره طوفان را از خطری نجات داده، او هم با آنها راهی می‌شود و با خطرهای جدید دست و پنجه نرم کرده و …

برای دریافت کیفیت بالاتر و دیگر مجموعه ها کانال را مشاهده نمایید.

مشاهده